#RAZEMdlaBATIEGO

Roberta przedstawiać wielu z was nie trzeba, znacie go z DELLA, PARAPETU, wielu nocnych wypadów, naszych zlotów oraz imprez charytatywnych. Bati wspiera od lat domy dziecka, przedszkola, szkoły, osoby wykluczone i wiele innych! Tak! Robert – członek zarządu naszego klubu (EBeeRy Brzeziny) bardzo aktywnie działa w tematach pomocy innym. Tym razem to ON potrzebuje waszej pomocy. Motocykliści jak mało która grupa społeczna LUBI POMAGAĆ! -to wiemy.. dlatego tym razem prosimy was o pomoc dla jednego z nas! Dla naszego brata w którego sercu płynie benzyna i dobro!

Jak Pamiętacie, Bati (Robert Wasielewski) uległ niedawno wypadkowi.. Byłem jedną z pierwszych osób na miejscu wypadku. Miał bardzo dużo szczęścia w tym całym nieszczęściu.. Ale żyje! Twardziel, to twardziel 🙂 Jego siła którą widziałem w oczach gdy stałem obok niego w karetce, pomagając mu mówiła jedno – DAM RADĘ!
I wiecie co? DAŁ!
Niestety czasem i gladiator potrzebuje pomocy przyjaciół.. Dlatego zwracamy się do was z prośbą o pomoc. Każda nawet pojedyncza złotówka może pomóc.. śledźcie temat #razemdlabatiego – pod tym hasłem pojawi się wiele wydarzeń i możliwości pomocy. Zgłosiliśmy zbiórkę publiczną więc pojawią się również puszki. Jeśli masz kogoś kto może pomóc w ustawieniu ich w dobrym miejscu – pisz : klubebeery@gmail.com

Pomóżmy BATIEMU wstać!

Nr konta do wpłat:

03 1020 3378 0000 1202 0362 1562


Cel: #razemdlabatiego

Sprawmy by jak najszybciej Bati wrócił do nas!

#RAZEMdlaBATIEGO

Pomagam bo sam mogę potrzebować pomocy!