Wydarzenia – Klubu

Wszystkiego najlepszego w nowym 2021 roku!
Klub Motocyklowy EBeeRy Brzeziny pragnie życzyć wszystkim motocyklistom, sympatykom, oraz każdej osobie mniej lub bardziej związanej z naszym działaniem – zdrowego i szczęśliwego nowego roku. Oby 2021 okazał się lepszym, a każdy z was spełniał swe najskrytsze marzenia 🙂 (szczególnie motocyklowe).
 
 
 
MotoMikołaje z Brzezin w Żłobku i Przedszkolu Miejskim 🙂
04.12.2020
 
To już niemal tradycja. Motomikołaje gdy tylko mogą odwiedzają małych mieszkańców naszego miasta 🙂 Mamy nadzieję, że lubicie nas widzieć :):):)
 
MOTOMIKOŁAJE 2020
Już w najbliższą niedzielę 6 grudnia finał akcji MotoMikołaje 2020.
W tym roku cała akcja musi niestety wyglądać nieco inaczej. Nie mniej jednak- POMAGAĆ MOŻNA!
Wystarczy wesprzeć dowolną kwotą zrzutkę: 
 
lub wylicytować coś w serwisie Allegro:
 
Na finale w tym roku widzimy się przed salonem KAWASAKI- Tłokiński Al. Włókniarzy 214.
Zbiórka w Brzezinach- Plac Jana Pawła II (Parking dla motocykli)
godzina 9:45
 
 
 
 
Międzynarodowy Dzień Pamięci Ofiar Wypadków Drogowych 2020
Niestety z racji pandemii która musiała zmienić nasze plany, tegoroczny Dzień Pamięci Ofiar Wypadków Drogowych mogliśmy spędzić jedynie myśląc o ofiarach oraz poszkodowanych. Chcielibyśmy dać wam małe przesłanie, które mamy nadzieję zaowocuje rozsądkiem na drodze.
„Lepiej być 5 minut później w domu, niż 30 lat za wcześnie odejść”
Przemyślcie to, drogi każdego dnia zbierają straszne żniwo. Bądź odpowiedzialny. Czasem 10km/h mniej – ratuje życie! O prowadzeniu w stanie upojenia alkoholowego lub pod wpływem środków odurzających chyba wspominać nie musimy. Jeżeli widzisz osobę nietrzeźwą która chce prowadzić pojazd – interweniuj! Możesz uratować życie nie tylko JEJ ale również innych uczestników ruchu.
 
Z poważaniem, EBeeRy..
 
 
LATAWCOWY ZAWRÓT GŁOWY 
 
Kolejne wydarzenie na terenie naszego miasta w którym nie mogło nas zabraknąć! Gratulacje dla organizatorów za świetny event, a my? A my zawsze jesteśmy do waszej dyspozycji 🙂
Bo przecież wiadomo: MOTOCYKLIŚCI TO DAWCY- DAWCY UŚMIECHÓW! 🙂
 
ŚLUB W RODZINIE 2OO 🙂
29 sierpnia 2020, ta data zostanie na długo w pamięci nie tylko naszej ale chyba większości mieszkańców naszego miasta którzy słyszeć mogli huczny przejazd parady ślubnej Moniki i Grzegorza 🙂
Cieszymy się że nasza moto rodzina wspiera się w najważniejszych dla nas samych chwilach 🙂 Państwu Młodym wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia 🙂
 
 
ZLOT 2020 – odwołany
 
MOTO-MARZANNA 2020 – ODWOŁANA
W związku z koniecznością odwoływania wszystkich imprez masowych, oraz dużych skupisk ludzkich – musieliśmy podjąć decyzję również o odwołaniu topienia marzanny. Wasze zdrowie jest dla nas najważniejsze!
Prosimy- jeśli nie musisz ZOSTAŃ W DOMU!
Poniżej schemat jak prawidłowo myć ręce, pamiętaj również aby utrzymywać odległość minimum 1 m od innych osób. Mamy nadzieję że już niedługo wszystko wróci do normy, a my znów się spotkamy!
– Dziękujemy i życzymy zdrowia – Zarząd Stowarzyszenia.
 
 
 
 
 
MOTO MIKOŁAJE 2019!
W tym roku Motomikołaje były dla nas bardzo pracowite!
Nasz motocykl oraz klubowicze pomagali zbierać pieniążki w ramach akcji Motomikołaje Łódź. uzbierane pieniądze pomogły zakupić prezenty dla dzieci z łódzkich domów dziecka 🙂 Następnie 7 grudnia udaliśmy się na Motomikołajkowy przejazd po łodzi, który zakończyliśmy w EC1 – rozdano tam prezenty dzieciom z domów dziecka 🙂 Dodatkowo odbyły się warsztaty w Centrum Promocji i Kultury w Brzezinach, gdzie dzięki dofinansowaniu OPUS oraz środków z województwa łódzkiego stworzyliśmy piękne ozdoby i kartki dla podopiecznych z Domu Pomocy Społecznej w Brzezinach.
 
 
 
#razemdlabatiego
17 listopada 2019 już po raz kolejny przy współpracy z funkcjonariuszami KPP Brzeziny, Strażakami OSP Brzeziny w tym z Akademią Młodego Strażaka , Strefą Rowerową Brzeziny, oraz wieloma innymi osobami udało nam się zorganizować Międzynarodowy Dzień Pamięci Ofiar Wypadków Drogowych. Mówiliśmy o bezpieczeństwie, pokazywaliśmy jak ważnym jest noszenie odblasków, oraz zbieraliśmy do puszki datki na Batiego. uzbieraliśmy ponad 2000zł, darczyńcom dziękujemy! 🙂
Mamy nadzieję że choć trochę więcej wiecie na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Dbajcie o siebie!
 
 
#RAZEMdlaBATIEGO
Akcja trwa! Więcej informacji z zakładce #razemdlabatiego
 
 
ZLOT 2019!
Już w najbliższy weekend widzimy się- Niedziela 07.07.2019- Godzina 13:30 Kościół Franciszkanów ul. Okrzei 1 95-060 Brzeziny!
Zapraszamy!
 
 
Brzeziny Fest 2019! Stoisko EBeeRów!
Również my wzięliśmy udział w święcie naszego miasta! Rozdawaliśmy balony, pokazywaliśmy jak widzi osoba po spożyciu 2 promili alkoholu (alkogogle), pozwalaliśmy dosiadać naszych maszyn, oraz robiliśmy na nich zdjęcia- drukując je dla was! Odwiedziła nas masa ludzi, doceniając nasze zaangażowanie w mieście, szczególnie w bezpieczeństwo które jest bardzo ważne! Dziękujemy za miłe słowa i do zobaczenia niebawem!
 
 
Moto HUBAL 2019
 
Już po raz trzeci odwiedziliśmy Szaniec!
14 kwietnia, wcześnie rano członkowie Klubu Motocyklowego EBeeRy Brzeziny, wspólnie z Patriotycznymi brzezinami udali się do Anielina (pow.Opoczyński) aby znów odwiedzić miejsce mordu Szalonego Majora „Hubala”. Pogoda rano wydawała się być mocnym sprawdzianem dla motocyklistów. Kilka stopni powyżej zera z dodatkiem silnego wiatru nie zniechęciła najwytrwalszych. Przez całą wyprawę przytrafiały się różne rzeczy niesprzyjające, z przymróżeniem  oka uznaliśmy że Niemcy nie chcą byśmy dotarli upamiętnić majora. Pierwszy punkt wycieczki zatrzymał nas  w okolicy wsi Jastrząb, gdzie w 1944 roku funkcjonował niemiecki obóz pracy „Baudienst”. Przeszło 70-cio osobowa załoga obozu w ciągu dnia znęcała się nad więźniami, a wieczorami siała postrach w okolicy dokonując kradzieży, gwałtów i rozbojów. Chcąc położyć temu kres dowództwo Armii Krajowej zdecydowało o rozbiciu obozu. Zadanie przeprowadzenia tej akcji otrzymał oddział GROM pod dowództwem ppor. Aleksandra Arkuszyńskiego „Maja”. 15 lipca 1944 roku o świcie polscy partyzanci wykorzystując element zaskoczenia przystąpili do ataku. W decydującym momencie o zwycięstwie zdecydował celny strzał dowódcy z ręcznego granatnika przeciwpancernego typu PIAT. W akcji po stronie polskiej poległ Michał Gwiazda „Lew”. Po tym odbiegającym nieco od Hubalowej tematyki przystanku, uczestnicy rajdu udali się już w miejsce związane bezpośrednio z majorem Henrykiem Dobrzańskim docierając do miejscowości Gałki gdzie Hubal stacjonował od 2 lutego do 13 marca 1940 roku. Wieś Gałki zapłaciła straszliwą cenę za pomoc żołnierzom majora Dobrzańskiego. W odwecie Hitlerowcy wymordowali 58 mieszkańców. Pomnik znajduje się w miejscu gdzie Hubal kwaterował. Ostatnim postojem a zarazem celem rajdu był Szaniec Hubala który jest miejscem gdzie zamordowano majora. Warto wspomnieć, że Henryk Dobrzański był majorem Kawalerii Wojska Polskiego, sportowcem, ostatnim polskim „zagończkiem” jako dowódca Oddziału Wydzielonego Wojska Polskiego w czasie II wojny światowej. Dla zlikwidowania zagrożenia ze strony „Szalonego Majora” Niemcy sformowali liczącą 8000 żołnierzy grupę złożoną z formacji SS, batalionu Wehrmachtu i jednostki czołgów. Dla porównania liczebność oddziału majora „Hubala” nigdy nie przekroczyła 300 żołnierzy. Na Szańcu złożyliśmy kwiaty oraz zapaliliśmy znicze. Grzegorz Panek, przewodnik rajdu (Stowarzyszenie Patriotyczne Brzeziny) opowiedział Hubalową Historię, prosząc o pielęgnowanie pamięci o bohaterach, dzięki którym Polacy żyją w wolnym kraju. Oczywiście przyłączamy się do prośby. Zachęcamy również do kolejnych moto-wyciczek z treścią.
 
 
 
Wodny Trip 😉
W miniony weekend odwiedziliśmy okolice Uniejowa, gdzie znajduje się dość specyficzne i pewnie wielu osobom znane błękitne jezioro 🙂
Robiąc ponad 230km rozpoczynamy pierwsze niedzielne wycieczki w 2019 roku 🙂 PS Warto wspomnieć że po raz pierwszy jechało z nami kilku nowych Klubowiczów, witamy i zachęcamy do kolejnych wspólnych wypadów 😉 Nie zabrakło ostrego offroad, jak na prawdziwe EBeeRy przystało 😀
 
Wyganiamy zimę! Moto Marzanna 2019 za nami!
 
24  marca wygoniliśmy zimę! Symbolicznie podpaloną marzannę wysłaliśmy do morza. Na imprezie pojawiło się niemal 100 motocykli! Odwiedziło nas również wielu mieszkańców oraz OSP Brzeziny która zabezpieczyła nam teren imprezy 🙂 Z Ratownikami z Ochotniczej Straży Pożarnej w Brzezinach pojawili się również druhowie Akademii Młodego Strażaka w Brzezinach 🙂 Nie zabrakło też włodarzy miasta, Pani Burmistrz Ilony Skipor, Przewodniczącego Rady Miasta Grzegorza Maślanko (który również jak wiemy jest zapalonym motocyklistą), oraz kilku Radnych Miasta 🙂 Warto wspomnieć że marzannę przygotowało Muzeum Regionalne w Brzezinach 🙂 Wszystkim przybyłym serdecznie dziękujemy i zapraszamy na kolejne eventy organizowane przez nasz Klub 🙂
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Warsaw Motor Show 2019
 
 
Delegacja Klubu na Warsaw Motor Show 🙂
Jesteśmy mile zaskoczeni nowinkami 🙂
 

 
 
 
————————————————————————————————————————————————
Nowy Sezon 2019! 🙂
Czy wy też jak EBeeRy Brzeziny powitaliście nowy sezon? 🙂
 
———————————————————————————————————————————————
 
 
 
STOWARZYSZENIE KLUB MOTOCYKLOWY EBEERY BRZEZINY
logo ebeery

Uwaga, pragniemy poinformować, że Klub Motocyklowy EBeeRy Brzeziny od nowego roku stał się oficjalnym Stowarzyszeniem 🙂

Zmiana ta sprawi, że EBeeRy jeszcze silniej będą mogły angażować się i zaistnieć w wielu wydarzeniach jakich jest i/lub będzie organizatorem 🙂 Więcej informacji wkrótce.

 
 
————————————————————————————————————————
 
 
ZLEĆMY SIĘ W BRZEZINACH 2018!
 
Tym razem Klub Motocyklowy EBeeRy Brzeziny zamienił Brzeziny w stolicę motocyklizmu!
1 lipca zorganizowaliśmy kolejną już edycję zlotu na terenie naszego miasta. Tym razem, pomimo średnio sprzyjającej pogody do naszego miasta zjechało niemal 600 motocykli!
Jesteśmy dumni że możemy gościć nas w naszym mieście, które zaprasza was serdecznie przy okazji przejazdów oraz jako cele różnych wycieczek.
Klub Motocyklowy EBeeRy Brzeziny podczas tegorocznego zlotu przygotował wiele atrakcji, konkursów oraz nagród.
Główną nagrodą był kurs na prawo jazdy kat. A ufundowany przez świetną szkołę AUTO AKADEMIA z Łodzi.
Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację tego wydarzenia, sponsorom oraz partnerom.
Widzimy się za rok!
 
9813191898131918662132135710121114152021224
 
————————————————————————————————————————
 
 
Rozpoczęcie Sezonu ŁÓDŹ ATLAS ARENA 2018
 
NA największym otwarciu sezonu motocyklowego w województwie nie mogło zabraknąć EBeeRów.
Pod przepiękną eskortą Przemka i Emilii z fundacji Ratownictwo Motocyklowe Polska bardzo duża część klubu oraz znajomi wybrali się do Łodzi.
Na Atlas Arenie czekało na nas wiele atrakcji, wiele konkursów oraz pokazów.
O godzinie 13 kilka tysięcy motocykli przejechało przez Łódź prezentując swoje maszyny w wielkiej Paradzie.
Po otwarciu sezonu grupa kilku motocyklistów pojechała do Konina, gdzie podziwiali ogrom Elektrowni zwanej Titanickiem.
 
123
2a3a4a
1a
 
————————————————————————————————————————
 
 
Pierwsza Pomoc z RATOWNICTWO MOTOCYKLOWE POLSKA
 
 
W słoneczną sobotę 7go kwietnia 2018r. w Żywym Skansenie Centrum Folkloru Polskiego w Nagawkach Fundacja Ratownictwo Motocyklowe Polska
przeprowadziła szkolenie z zakresu pierwszej pomocy. Unikatowym okazała się druga część szkolenia,
podczas której motocykliści otrzymali praktyczne porady związane ze zdarzeniami w których uczestniczą jednoślady.
Tych umiejętności nigdy za wiele. Oby nie były nigdy potrzebne, a jedynie przypominane i ćwiczone podczas takich szkoleń.
 
564312
 
 
————————————————————————————————————————
 
Inauguracja książki naszego kolegi
Grzegorz Panek- Motocyklem w poszukiwaniu idei.
3 marca 2018 w Muzeum regionalnym w Brzezinach odbyło się spotkanie z autorem w.w. książki.
W książce oraz opowiadaniach Grzegorza nie zabrakło również klubu EBeeRy brzeziny. Autor opowiada wspólny wyjazd do Anielina na Szaniec Hubala. Był to świetny wyjazd o którym pisaliśmy jakiś czas temu.  Gest ten buduje nas ogromnie oraz nakręca na kolejne wspólne eskapady. Wyjazdy z Grzegorzem, pasjonatem Historii czasów II Wojny oraz czasów po niej, są wisienką na torcie motocyklowych wyjazdów. Dziękujemy raz jeszcze i do zobaczenia niebawem 🙂
1331
 
 
————————————————————————————————————————
 
 
 

Motorcycle Show 2018 – Ptak Warsaw Expo

W dniach 2-4 marca pod Warszawą odbyły się Targi Motocyklowe na których oczywiście nie zabrakło reprezentantów naszego Klubu.
Na pokazach zaprezentowano wiele wyśmienitych nowinek w świecie motocyklizmu. Nie zabrakło również stanowiska kolegów z Forum Łódzkich Motocyklistów oraz Ratownictwo Motocyklowe Polska, których serdecznie pozdrawiamy.
dsc_0506dsc_0568dsc_0646dsc_0650dsc_0658tyamaha
 
————————————————————————————————————————
 
 
Międzynarodowy Dzień Pamięci Ofiar Wypadków Drogowych

Dziękujemy za frekwencję!

18 listopada wspomagając organizatora- KPP Brzeziny, stworzyliśmy piękną akcję by przypomnieć nie tylko o ofiarach wypadków drogowych. Przypominamy przede wszystkim o tym co można zrobić by unikać nieszczęśliwych zdarzeń.
Z naszej strony, najważniejsze! Patrz w lusterka! MOTOCYKLE SĄ WSZĘDZIE. Twoje pierwsze wymuszenie, może być naszym- OSTATNIM!

#MiędzynarodowyDzieńPamięciOfiarWypadkówDrogowych

Dziękujemy KPP Brzeziny, PSP Brzeziny, Żandarmerii Wojskowej Łask, WORD Skierniewice i innym zaangażowanym 🙂

Klub Motocyklowy EBeeRy Brzeziny

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
 
 
————————————————————————————————————————
 
 
Piknik w JORDANOWIE, Łowicz oraz objazd powiatu.
 
20 sierpnia 2017 wybraliśmy się do Łowicza by przewietrzyć i rozgrzać nieco maszyny. Zaraz po powrocie udaliśmy się do pobliskiego Jordanowa gdzie zaproszeni zostaliśmy na piknik. Zjechało się kilka zabytkowych aut oraz motocykli, zostaliśmy uhonorowani pamiątkowymi dyplomami oraz gadżetami. W drodze powrotnej do Brzezin, kilku klubowiczów postanowiło zrobić rundę wokół komina, mieliśmy okazję przetestować motocykle pod względem enduro gdyż wiele pobocznych dróg jest w remoncie. Pozdrawiamy i do następnego! ^^
 
20170820_14185020170820_15114920170820_16041620170820_190500dnijordanowa-1dnijordanowa-9dnijordanowa-2dnijordanowa-8dnijordanowa-7dnijordanowa-3dnijordanowa-4dnijordanowa-11dnijordanowa-5dnijordanowa-10dnijordanowa-6
 
 
 
————————————————————————————————————————
 
 
 
11-14.08.2017 EBeeRy na Wyjeździe!
 
W jeden z weekendów sierpnia, klubowicze postanowili zorganizować wspólny wyjazd w góry. Padło na kotlinę Kłodzką, gdzie odwiedziliśmy Zamek w Grodnie, Wielki Szczeliniec, Błędne Skały i wiele innych ciekawych miejsc. Jak widzicie, Maniek- najbardziej pomocny uczestnik który wnosił i znosił turystom wózki itp, został zmumifikowany i zamknięty w wielkim sarkofagu 😛
Podczas wyjazdu w góry troszkę nas zmoczyło, jednakże obecność klubowego Technologa Złotej Rączki sprawiła iż nawet z mokrymi butami daliśmy radę! 😉
 
 
 
 ————————————————————————————————————————
 
 
Turniej Rycerski- Olsztyn/k Częstochowy
 
Również Motocykliści z naszego klubu postanowili zabawić się w rycerzy. To przecież nasze rumaki są dzisiejszymi odpowiednikami pięknych koni czyż nie? 😉
Turniej odbywał się na zamku w Olsztynie koło Częstochowy. 6 sierpnia 2017 zacna świta Klubowa w osobach: Maniek, Adrian, Witek, Paweł, Robert i Junior Mateusz
zbadali szczyty zamkowe, upewniając się czy nie pozostała tam może jakaś piękna niewiasta oczekująca na MotoRycerzy.
Możecie być pewni że zbadali każdy nawet szczyt, który nie był żadną przeszkodą dla rumaków 😉 Wszystkie księżniczki uratowane.
Jura Krakowsko-Częstochowska we wsi Olsztyn- zdobyta! 🙂
 
olsztyn-2olsztyn-6olsztyn-9
olsztyn-7olsztyn-11
 
 
 ————————————————————————————————————————
 

XII ZLOT MOTOCYKLISTÓW W POWIECIE BRZEZIŃSKIM

Gdybyśmy mieli podziękować wszystkim- musieli byśmy osobiście uścisnąć dłoń każdemu z was tam obecnych. Bo to wy tworzycie tak piękne Motocyklowe Święto. Cieszymy się iż mogliśmy być częścią tego, że mogliśmy przygotować dla was tak fajną imprezę. Gratulacje, podziękowania i słowa podziwu płyną zewsząd! To mobilizuje nas jeszcze bardziej! Klub Motocyklowy EBeeRy Brzeziny jest zawsze dla was! Pokazujmy ludziom że motocykliści to piękni ludzie. Ludzie z pasją, kochający życie. Pogoda dopisała, 30 kresek na termometrze ugasić mogła na szczęście kurtyna wodna ustawiona przez Ochotniczą Straż pożarną w Brzezinach, jesteście wielcy! Ukoić wasze pragnienia dzięki wielkiej palecie wody  mogliśmy dzięki Inter Marche Brzeziny. Kolejne podziękowania za świetny regeneracyjny posiłek należą się bez wątpienia stowarzyszeniu MROGA, wykonaliście kawał świetnej roboty! Za możliwość przejazdu autem w googlach imitujących stan po spożyciu alkoholu/narkotyków- dziękujemy WORD Skierniewice. Pamiętajcie- PIŁEŚ? NIE JEDŹ!! Podziękowania należą się również firmie CityNet za organizacje świetnego konkursu z super nagrodami! Dziękujemy KPP Brzeziny oraz Ochotniczym Strażom Pożarnym- OSP Brzeziny, OSP Kołacin, OSP Wola Cyrusowa, OSP Witkowice, OSP Jordanów dzięki którym ogromna parada przejechała ulicami naszego powiatu profesjonalnie zabezpieczona. Za oprawę muzyczną mega fajnemu zespołowi Luźne Chłopaki! Dziękujemy wszystkim partnerom i sponsorom bez której zlot ten nie wyglądał by tak fajnie!

gggg

To dzięki wspólnemu wysiłkowi udało nam się stworzyć to piękne wydarzenie 🙂 Odwiedzajcie nas częściej, na stronie ale i w naszym mieście.

Pozdrawiamy EBeeRy BRZEZINY!

LINK DO  ZDJĘĆ   :ZDJECIA XII ZLOT BRZEZINY

dsc_5137

 

 

 


 

 

Objazd Trasy Zlotu, Juniorzy!

Dziś 16 lipca, razem z Juniorami objechaliśmy całą trasę XII Zlotu Motocyklistów w Powiecie Brzezińskim, który to już za dwa tygodnie! Razem z nami w trasę wybrali się juniorzy! Przejazd zakończyliśmy grillem, który nie bez problemów ale był! Raz jeszcze dziękujemy obecnym i do zobaczenia na trasie, LwG!

20170716_160948 20170716_162017

20170716_173322 20170716_173547 20170716_174226

 


 

 

Skorzęcin Trip!

8-9 Lipca Klubowicze postanowili udać się przez Konin do Skorzęcina. Skorzęcin to miejscowość wypoczynkowa, nazywana Polskim Morzem w centrum Polski.

Podczas wyjazdu zwiedziliśmy również między innymi Port w Ślesinie. Podczas wyjazdu nakręciliśmy ponad 400km, banda ostatecznie liczyła 12 maszyn. Dzięki za wspólne kilometry i do następnego! ^^

1 2 3

4 5

 


 

 

Poznajemy Historię- HUBAL

Dnia 7 maja Klub Motocyklowy EBeeRy Brzeziny, przy zaangażowaniu Patriotycznych Brzezin odbył wyprawę na Szaniec Hubala. Tydzień temu była kolejna rocznica śmierci Majora co spowodowało okazję do odwiedzenia miejsca śmierci Majora Henryka Dobrzańskiego. Jest to zagajnik w Anielinie (pow. Opoczyński). Grzegorz, członek Patriotycznych Brzezin, który też jest motocyklistą oprowadził nas po Szańcu oraz kilku związanych z Hubalem ciekawych miejscach.  Mamy nadzieję że Patriotyczne Brzeziny pokażą nam jeszcze wiele wspaniałych miejsc, o których wielu z nas nie ma pojęcia, a są tak blisko. Poznawajmy swoje dziedzictwo! W wyjeździe udział wzięli również młodsi. Na motorowerach dali radę objechać niemal 200km! Jesteśmy grupą która trzyma się razem! Dbamy o komfort jazdy również młodszych, w których to krwi zaszczepić musimy dobre zachowania i Historię naszej Ojczyzny! Klub Motocyklowy EbeeRy Brzeziny raz jeszcze dziękuje Stowarzyszeniu Patriotyczne Brzeziny za zaangażowanie i poświęcony czas.

 Cześć i Chwała Bohaterom! -LwG.

hubal1 hubal2 hubal3

hubal6 hubal5

 


 

 

Otwarcie Sezonu ŁÓDŹ- ATLAS ARENA 2017

I naszego klubu nie mogło zabraknąć na największym rozpoczęciu sezonu w okolicy! Klub Motocyklowy EBeeRy Brzeziny tym razem pokazali siłę! Szybko można było ich namierzyć! Podziękowania dla organizatorów za wspaniałą imprezę 🙂

atlas10 atlas17atlas15 atlas8 atlas14 atlas3atlas18 atlas-12 atlas-7 atlas-4

 


 

 

Moto-Zwiady!

Okrąglaki, Jezioro Lucieńskie.

1 kwietnia, korzystając z pięknej pogody klubowicze rozpoczęli zwiedzanie ciekawych zakątków naszego kraju. Na pierwszy strzał w tym sezonie poszły Okrąglaki- zwane polskim Czarnobylem! ^^ Z wycieczki przywieźliśmy skarby, a wyjazd zakończyliśmy Moto-Grillem nad jeziorem Lucieńskim 🙂

 


 

 

Topienie Marzanny, powitanie wiosny i sezonu!

Jak na tradycję silnie zakorzenioną w naszym społeczeństwie przystało, również my powitaliśmy wiosnę! Klubowicze pamiętając swoje dziecięce lata, gdzie całe grupy przedszkolne w pierwszy dzień wiosny szły topić Marzannę, postanowili przypomnieć ową tradycję! Wspólnymi siłami zorganizowaliśmy topienie Marzanny w Parku miejskim, zapraszając najmłodszych mieszkańców naszego miasta do wspólnego święta! Pierwszy dzień wiosny również dla nas- motocyklistów to ważny i wyczekiwany dzień! Kiedyś to ćwierkanie ptaków zwiastowało wiosnę, dziś? Dziś to ryk naszych motocykli!

W imieniu Klubu jak i dzieci dziękujemy wszystkim zaangażowanym, szczególnie Ochotniczej Straży Pożarnej w Brzezinach i KP Policji w Brzezinach za zabezpieczenie imprezy. Widzimy się mamy nadzieję przy kolejnej okazji 🙂

Topienie Marzanny Topienie Marzanny- Pani Dyrektor Przedszkola nr3 Topienie Marzanny Topienie Marzanny Topienie Marzanny- MotoMarzanna Zofia Topienie Marzanny Topienie Marzanny-Widok Topienie Marzanny Topienie Marzanny Topienie Marzanny- OSP Brzeziny Topienie Marzanny- Poczęstunek Topienie Marzanny- Płonąca Topienie Marzanny- Zima wygoniona

 


 

 

Wystawa Dla Polski Walczącej

Również my stawiliśmy się na otwarcie wystawy poświęconej Żołnierzom Okręgu Łódż AK „Barka” w jej 75 rocznicę utworzenia. W Muzeum Regionalnym w Brzezinach byli Kombatanci, były opowieści, było ognisko, przyśpiewki i masa Patriotycznych chwil.

Wystawę jak i spotkanie zainicjowały Patriotyczne Brzeziny. Dziękujemy obecnym.

Cześć i Chwała Bohaterom!

ebeerywmuzeum  ebeerywmuzeum-4  ebeerywmuzeum-2  ebeerywmuzeum-7 ebeerywmuzeum-9

 

 

 

————————————————————————————————————————

 

Walentynki!

A wy jak spędzacie swoje walentynki?

Zachęcamy do kochania, również swoich mechanicznych serc!

evansoffcamber-monogamy-truelove

 

 

————————————————————————————————————————

 

 

Liderzy Promocji Powiatu Brzezińskiego 2016

21 stycznia 2017 jak co roku Starosta Brzeziński wyłonił Liderów Promocji Powiatu Brzezińskiego. Również tym razem nie zabrakło nominacji dla członków Klubu Motocyklowego EBeeRy Brzeziny. Otrzymali je Fizyk i Joe. Wszystkim Liderom, szczególnie tym Klubowym gratulujemy i zachęcamy do dalszej działalności na rzecz klubu i powiatu.

16143249_1857370171208459_5562662283914743004_n 16143373_1857371084541701_342652367438560941_n 16195372_1857371107875032_3732594719144992567_nfoto. BiS

 

————————————————————————————————————————

 

Zebranie Walne 1/2k17

Dnia 20 stycznia w Bibliotece Miejskiej w Brzezinach odbyło się spotkanie Walne. Na zebraniu poruszyliśmy tematy zmian Statutu, przyjęcie nowych członków, luźne rozmowy zakończone ankietą dotyczące utworzenia Stowarzyszenia. Omówiliśmy również zakup koszulek klubowych, a także przedyskutowaliśmy najważniejsze imprezy w 2017 roku w których chcemy wziąć udział. Ważnym punktem spotkania było omówienie Zlotu Motocyklowego, którego w tym roku jesteśmy współorganizatorem 🙂 Wszystkim obecnym dziękujemy za obecność, nowym życzymy samych fajnych chwil na motocyklu, a sobie samym życzymy aby nadchodzący sezon był owocny w spotkania i wyjazdy 🙂

 

————————————————————————————————————————

 

 

Moto Zmarźluchy 2017!

Dnia 6 stycznia 2017 roku klub Motocyklowy EBeeRy Brzeziny postanowił spontanicznie wykorzystać piękny urok białej zimy! Legendy mówią iż motocykliści w zimę śpią jak niedźwiadki, a tu proszę- nic bardziej mylnego! Spotkaliśmy się i uformowaliśmy zaprzęgi sanek!   Zdjęcia mówią same za siebie, radość małych i tych większych- bezcenna! Zmarznięci udaliśmy się na górkę gdzie podczas zjazdów saneczkowych można było ogrzać się i zjeść kiełbaskę przy ognisku. Na zaproszenie odpowiedzieli nie tylko klubowicze, również wielu mieszkańców Brzezin oraz organizacja społeczna- Brzeziny Bez Cenzury. Wszystkim obecnym bardzo dziękujemy i pamiętajcie, Klub Motocyklowy EBeeRy Brzeziny to nie tylko motocykle! To dobra atmosfera, zabawa i wspólne spędzanie czasu!

  unnamed2unnamed3unnamed    Kulig7 Kulig6  Kulig8 Kulig5  Kulig4 Kulig3  1

 

————————————————————————————————————————

 

 

Zebranie Walne- Sprawozdawcze

20 stycznia o godzinie 18:00 w Bibliotece Miejskiej odbędzie się zebranie Walne- Sprawozdawcze. Na zebraniu omówiony zostanie miniony rok, co w nim udało się zrobić, jakie ponieśliśmy koszty. W drugiej części zebrania omówione zostaną sprawy roku który właśnie się zaczyna tj.
Rezygnacja członków klubu
XII Zlot Motocyklowy w Brzezinach.
Akcje promujące bezpieczną jazdę motocyklem
Akcje charytatywne
Zloty
Przyszłe Koszty związane z działalnością klubu
Rozmowy dotyczące stowarzyszenia
Zmiany w statucie
Składki
Wolne wnioski
Przyjęcie nowych członków klubu

Na zebraniu udostępnione będą napoje typu kawa, herbata itd. Alkohol nie jest możliwy z powodów miejsca publicznego.

Zapraszamy wszystkich członków klubu oraz osoby zainteresowane przyłączeniem się do nas 🙂

walne-zebranie

 

————————————————————————————————————————

 

 

 

MotoMikołaje- Przedszkole nr3 w Brzezinach!

Dziś, w imieniny Świętego Mikołaja, także Motomikołaje z klubu EBeeRy Brzeziny odwiedzili najmłodszych. W przedszkolu rozdali prezenty, oraz słodycze. Dzieci w zamian obdarowały nas piosenką, laurką i bardzo dużą ilością świetnej energii. Podczas wizyty naszych Mikołajów, dzieci miały również okazję wyjść i zobaczyć nasze MotoRenifery, usiąść na nich a nawet troszkę pohałasować 🙂 Cieszymy się z gorącego przyjęcia przez dzieci, kadrę nauczycielską oraz Panią Dyrektor. Mamy nadzieję, że w nowym sezonie częściej uda nam się was odwiedzać! Wesołych Świąt- MotoMikołaje z Klubu EBeeRy Brzeziny 🙂

 

————————————————————————————————————————

 

 

Finał Akcji Motomikołaje 2016 w Łodzi!

Motocykliści z klubu motocyklowego EBeeRy Brzeziny mają już za sobą kolejną edycję Motomikołajów. W tym roku pogoda trzymała w niepewności do ostatniej chwili jednak najtwardsi stwierdzili- JEDZIEMY! Spotkanie odbyło się w Łódzkiej Manufakturze, skąd motocykliści przejechali do Domu Dziecka nr8 w Łodzi, po ciepłej herbacie i słodkościach wrócili znów do Manufaktury, by kolejny raz wyjechać tym razem do Domu Dziecka nr2. Serca naszych klubowych mikołajów podgrzane zostały do maksimum, po czym z wielkimi uśmiechami wrócili bezpiecznie do Brzezin. Dziękujemy w imieniu dzieci!

 

————————————————————————————————————————

 

Wsparcie dla Łódzkich Domów Dziecka nr 2 i nr 8 poprzez kwestę Forum Łódzkich Motocyklistów.

W dniach 26-27 listopada, nasi koledzy z Forum Łódzkich Motocyklistów prowadzili kolejną już akcję zbiórki pieniędzy na rzecz obdarowania dzieci z domów dziecka numer 2 i 8 w Łodzi. Tym razem akcja miała miejsce w łódzkiej Manufakturze. Klub Motocyklowy EBeeRy Brzeziny oczywiście po przeprowadzeniu małej zbiórki podczas piątkowego spotkania- przekazał niewielką sumkę by wspomóc kolegów z Łodzi, a tym samym dzieciaki z Domów Dziecka. Dziękujemy wszystkim hojnym klubowiczom ^^

15134660_10154090349371662_4793396924491213514_n15192744_10154087724116662_694911137876427580_n  15219542_10154541566550250_4130401131287060524_n 15253547_10154087723801662_3207809414967041975_n

 

 

————————————————————————————————————————

 

 

 

Międzynarodowy Dzień Pamięci Ofiar Wypadków Drogowych

20 listopada 2016r. członkowie Klubu Motocyklowego EBeeRy Brzeziny wraz z funkcjonariuszami KPP w Brzezinach oraz PSP w Brzezinach mieli zaszczyt zorganizować małe przedsięwzięcie w ramach Światowego Dnia Pamięci Ofiar Wypadków Drogowych. W ramach zorganizowanego spotkania przed CPIK w Brzezinach uświadamiano przechodniom zasady bezpieczeństwa ruchu drogowego, przeprowadzano szkolenia z udzielania pierwszej pomocy, wręczano naklejki, kamizelki i opaski odblaskowe. Dzięki uprzejmości funkcjonariuszy policji udało się również bezpiecznie przejechać ulicami Brzezin. Mamy nadzieję, iż dzięki podjętej akcji na naszych drogach będzie bezpieczniej.

a5 a7 a4 a2 a1 a3

22-10-2016 W sobotę klub motocyklowy EBeeRy Brzeziny brał udział w obstawie ślubu jednego z członków zaprzyjaźnionego klubu BIZON z Koluszek. Państwu młodym życzymy dużo szczęścia na nowej drodze życia.

09-10-2016 – Dziś Klub Motocyklowy EBeeRy Brzeziny zaliczył wyjazd na zakończenie sezonu do Łękawy. Mimo iż pogoda dawała wiele do życzenia, udało się! Zmoczyło nas jedynie w drodze powrotnej na odcinku Łódź-Brzeziny. Zlot udany w 200%! 🙂 Tuż przed wyjazdem na zlot odbyły się zdjęcia do EBR Magazine. Dziękujemy wszystkim przybyłym i oczekujemy efektu końcowego 🙂

07-10-2016 – W Pizzerii Da Grasso w Brzezinach odbyło się Walne Zgromadzenie podczas, którego przyjęliśmy kolejnych 4 członków zwyczajnych, głosowaliśmy również na Logo klubu, spośród 9 propozycji, każdy członek zwyczajny mógł głosować maksymalnie na 3 propozycje, na Walnym Zgromadzeniu spośród 17 uczestników, pierwsza propozycja wygrała 12 głosami, kolejno drugie miejsce uzyskało 9 głosów i trzecie 8 głosów, ustanowiliśmy logo Klubu Motocyklowego EBeeRy, oto ono:

logo-ebeery

Logo będzie znakiem identyfikującym klub, na wszelkich ogłoszeniach, postach, stronach, banerach, Logo to będzie znajdować się również na lewym ramieniu jako opaska z nickiem motocyklisty, jeśli ma takie życzenie, nie wybraliśmy jeszcze logotypu na koszulki, kamizelki …..

01-10-2016 – Akcja charytatywna dla Adasia – zgłosiliśmy się do pomocy w akcji, postawiliśmy swoje stoisko, gdzie zbieraliśmy datki na Adasia i każda osoba mogła liczyć na drobny upominek oraz przejażdżkę motocyklem (jako plecak) po placu ruchu drogowego w Szkole Podstawowej Nr1  w Brzezinach , woziliśmy wszystkich chętnych od godziny 14:00 do zmroku, wielkie dzięki dla Klubo Motocyklowego BIZON za wspomożenie akcji i stawienie się LwG

16-09-2016 Spotkanie – Dagrasso Brzeziny – Przyjęliśmy 7-iu nowych członków zwyczajnych, czterech juniorów i jednego honorowego, po ustaleniach, zjedzeniu pizzy, zrobiliśmy pierwszą przejażdżkę jako klub po Brzezinach

02-09-2016 Spotkanie  – Pizzeria Al Gusto Brzeziny – formalne założenie klubu pisemnie , wybraliśmy skarbnika Edytę

27-08-2016 Spotkanie – Pizzeria Al Gusto Brzeziny – przejażdżka po Brzezinach, wstępne ustalenia podział klubowiczów na zwyczajnych, juniorów i honorowych

15-08-2016 Odbyło się ognisko dla osób zainteresowanych założeniem Klubu Motocyklowego, podczas którego ustalone było, grupa założycielska w grupie 8 osób postanowiła:

  • zakładamy nieformalny klub, bez formalizowania go w stowarzyszenia
  • wszelkie decyzje podejmujemy przez głosowanie, demokratycznie
  • wszelkie decyzje będą formalne i będzie odbywać się to przez uchwały

31-07-2016 Zlot Motocyklowy w Brzezinach,  podczas którego motocykliści umówili się na ognisko, żeby pogadać konkretnie  o założeniu Klubu

Plany:

  • ustalić datę i częstotliwość spotkań
  • wybór logo klubu i herbu głosowanie -od 26-09-2016  do 02-10-2016